O firmě

JAFA BETON STYL

Firma a provozovna JAFA BETON STYL byla založena v roce 1997, kde hlavním předmětem činnosti je výroba zahradních krbů, sedacích souprav a městského mobiliáře (parkové lavičky, odpadkové koše apod.). U všech výrobků byl kladen důraz na jejich jednoduchost a funkčnost tak, aby byly snadno sestavitelné a provozované za použití dodávaných podkladových materiálů. Tato skutečnost získala své spokojené zákazníky nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Provozovna a prodejna firmy sídlí v obci Pohnánec. Zde firma vybudovala areál, kde je soustředěna výroba se skladovacími prostory, dále všechna administrativní a obchodní oddělení i vedení společnosti. Pro zákazníky je zde k dispozici vzorkovna s plným sortimentem výrobků, které firma vyrábí.

Firma se zaměřuje na ucelenou nabídku městského mobiliáře, kde firma vyrábí několik typů parkových laviček, odpadkových košů, váz pro mobilní zeleň, stojanů na jízdní kola apod.

Touto nabídkou a nízkou cenou se firma snaží uspokojit zákazníky a přispět tak tím nejlepším co v současné době lze na našem trhu získat.

JAFA BETON STYL